Aktuality

ME Wackersdorf - VMMOTOR

Druhý a zároveň poslední podnik ME se jel v německém Wackersdorfu 27.-28. června. Po nevydařeném měřeném tréninku obsadil jezdec VMmotor racing týmu Adam Janouš 28. místo ze 68 jezdců. V kvalifikačních rozjížďkách obsadil 3 x 10. místo a 2 x 7. místo, to mu dalo hladký postup do finále z 20. místa mezi 34 nejlepších jezdců závodního víkendu. Bohužel první ani druhou jízdu díky kolizi nedokončil. V první finálové jízdě se dostal do hromadné kolize po startu. Ve druhé finálové jízdě startoval z 31. pozice. Ve 14. kole v polovině závodu předjížděl na bodovanou pozici, bohužel byl vytlačen z trtati a nemohl dál pokračovat.

Další mezinárodní závod čeká VMmotor racing team první víkend v září, kdy se celý tým přesune do italského Sarna, kde se koná Světový pohár.